Підписатися arrow_upward

Йода

Аннотация. Про альтернативу Золотому Стандарту, Биткоинам и прочим

 Добрый вечер. Тут многие встрепенулись когда косяком пошли новости про возврат к золотому стандарту, ну чтож давайте тоже вставлю свои пять копеек.

Итак, что имею я вам сказать про возврат к золотому стандарту? ОБЛОМИТЕСЬ! НЕ БУДЕТ ЭТОГО!

И  тут конечно многие скажут:  "сам обломись ему уже тысячи лет" ну тут слово за слово- х... по столу и пошел бы я в бан. поэтому буду более корректным и сдержанным.

Вобщем возврата к золоту не будет. Ибо! Потому что проверить его запас в той или иной стране корректно не возможно. (если мы конечно говорим о каких-то крупных держателях) да и всегда будет возникать  пацанский вопрос. "а ты вообще кто такой, чтоб меня проверять?" ну и еще много разных факторов о которых,вседаки надеюсь расскажет @Анютка да и отказались уже от золота после 2йМВ.

И возникает резонный вопрос, "что может стать альтернативой золота?" в чем можно измерить все на свете?

Кто сказал в деньгах? Не ну так то да. но надо же найти их эквевалент. Дак вот, все придумано до нас. возьмите любую компьютерную стратегию и вы увидите правильный ответ. 

ЭНЕРГИЯ! Все крутится вокруг ее. нужно куда-то добраться? будь добр переведи чуть чуть "жижы" в ватты. ну или воткни вилку в розетку и засунь эти ватты в аккумулятор. нужно что то достать? Будь добр трать энергию. Не охота бежать пару километров до речки чтоб грядочку полить, насос к вашим услугам и даже если он у вас на мускульной тяге то все равно нужна энергия, химическая из желудка, которая станет сперва тепловой в теле, а потом электрической в мозгу.

В масштабах государств все тоже самое. Хочешь  развитую металлургию? Будь добр трать энергию на плавку и обработку метала, нужны химикаты, руда, тепло в дома ответ все тот же будь добр трать энергию. Вы можете иметь прекрасное образование, замечательные технологии и при этом быть в полной жопе! Да, да я про КНДР. Им прикрутили краник поставки энергоресурсов и все... поля окучивают вручную, ночю в кромешной тьме, ездят на велосипедах и еще куча всяких прелестей энергодефицита.

Вообщем мораль: в энергии можно посчитать все, даже хваленые биткоины, так как чтобы их добыть нужен комп, а чтобы работал комп нужно электричество. Много электричества!

Да и вообще представите себе мир без электричества, холодильника нет, до соседнего города день пути,  лекарств нет. ну почти.

Вот такие дела. Наш мир такой как мы его знаем только благодаря тому, что у нас есть электричество. И в нем  можно измерить абсолютно все! Вот вам и новый стандарт денег.

 кВт. И его не подделать он либо есть, и ты в шоколаде, либо его нет и ты в...


Саня і 5 користувачам це подобається

Щоб згадати іншого користувача в коментарі, введіть знак @

Згадати можна тих, на кого Ви підписані або тих, хто брав участь у дискусії


Щоб згадати цінний папір в коментарі, введіть його тікер після знака ^

Останні коментарі у блогах

Silver Surfer

Уже 10 років наші керуючі успішно ведуть портфель трендової стратеніі SilverSurfer по російському ринку акцій.

Правила поведінки в блогах та обмеження відповідальності

Мета соціальної мережі TRADERNET - спілкування і дискусії на тему фінансових ринків і економіки в широкому її спектрі. Участь у спілкуванні може приймати будь-який бажаючий, що дотримується цих правил.

ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ TRADERNET

1. Реєстрація

1.1 Факт вашої реєстрації означає, що ви згодні дотримуватися справжні правила.

1.2 Нік (ім'я профілю) вибирається індивідуально самим користувачем, намагайтеся уникати ніків, що збігаються з вже раніше існуючими.

1.3 Аватара - це невелике зображення, показуване у ваших повідомленнях і блогах. Вибирається користувачем самостійно. Аватарку можна змінювати в залежності від бажання і настрою, але при його частій зміні є ризик «загубитися», так як співрозмовники до вашої віртуальної особи звикають.

1.4 Категорично забороняється використовувати в імені, ніку, аватарі, грубі або нецензурні вирази, вміст у будь-яких проявах розпусту, насильство, рекламний текст або політичну спрямованість.

1.5 Всі матеріали, що поміщаються на даному сайті (включаючи всі повідомлення Користувача), відображають виключно думки їх авторів, адміністрація сайту не дає жодних гарантій, виражених явно чи ті,які маються на увазі, що вони повні, корисні і правдиві. Ви можете їх використовувати тільки на свій страх і ризик. Адміністрація Сайту не несе жодної відповідальності за прямий або непрямий збиток, заподіяний Вам в результаті використання (або невикористання) цих матеріалів, упущену вигоду, втрату інформації та інше. Адміністрація даного Сайту також не несе жодної відповідальності за зміст рекламних матеріалів, розміщених на сторінках Сайту, а також матеріалів, на які можуть вказувати посилання з матеріалів, розміщених в Форумі.

2. Спілкування в блогах

2.1 Кожен користувач має право вести свій блог.

2.2 Кожен користувач має право залишати коментарі до будь-якого посту в спільноті.

2.3 Автор блогу повинен прагнути до того, щоб його запис була не тільки цікавою спільноті, але й ексклюзивний для рунета.

2.4 Використання тегів, при публікації посту, вітається. Це дозволить збільшити число ваших передплатників і читаність блогу.

3. Забороняється на ресурсі

3.1 Неприпустимо використання на ресурсі мату, грубих висловів, образ, образи національних або релігійних почуттів, реклама в будь-якому її прояві. Для з'ясування особистих стосунків існують Приватні повідомлення.

3.2 Заборонено публічно вести суперечки і сварки, а також цитувати особисту переписку з адміністрацією сайту і модераторами. Для вирішення спірних питань досить написати Приватне повідомлення модератору!

3.3 Надмірність граматичних помилок є підставою для видалення вашого посту із загальної стрічки.

3.4 Порушення правил караються БАНом на 7 днів. Наступні порушення можуть змусити адміністрацію продовжити цей термін до нескінченності.

4. Адміністрація ресурсу

4.1 Адміністрація пропонує будувати відносини між самими користувачами та користувачами і адміністрацією на дружній і поважній основі. Здорове почуття гумору вітається.

4.2 Адміністрація готова розглянути будь-які пропозиції щодо поліпшення роботи ресурсу. Свої ідеї публікуйте в загальній стрічці з тегом «Інновація».

4.3 Адміністрація сайту залишає за собою виключне право в деяких ситуаціях, діяти на благо ресурсу, не керуючись встановленими Правилами.

5. Відносини у сфері поширення інформації:

5.1 Адміністрація сайту:

5.1.1 не здійснює обов'язкову перевірку розміщених користувачами на Сайті матеріалів.

5.1.2 не несе відповідальності за зміст матеріалів, за негативні наслідки їх використання.

5.1.3 має право видаляти будь-які публікації користувачів, що не відповідають політиці Адміністрації Сайту.

5.2 Розміщуючи матеріали на даному сайті, користувач сайту:

5.2.1 підтверджує, що володіє всіма правами, необхідними для доведення матеріалів до загального відома, зобов'язується самостійно врегулювати претензії третіх осіб, що оспорюють наявність у користувача таких прав.

5.2.2 несе повну відповідальність за відповідність чинному законодавству розміщуваних матеріалів.

5.2.3 зобов'язується відшкодувати будь-який збиток, що виник у TRADERNET, внаслідок порушень Користувачем законодавства або прав третіх осіб.

5.2.4 надає Адміністрації сайту і його партнерам безкоштовне, постійне, безвідкличне, невиключне право (невиключну ліцензію) на території всіх країн світу на весь термін охорони авторського права, передбачений місцевим законодавством, щодо таких матеріалів, в тому числі використовувати ці матеріали, розміщувати їх, зберігати, відтворювати, публікувати їх, відкрито відтворювати, відображати, а також поширювати перераховані права.

5.2.5 на вимогу Адміністрації сайту зобов'язується надати копії своїх документів які посвідчують особу.