Підписатися arrow_upward

Гоша

«Роснефть» выдавливает льготы

Владимир Путин требует активизировать снижение налогов для Приобского месторождения


«Роснефть» хочет ускорить получение льгот для своего Приобского месторождения. Президент Владимир Путин поручил Минэнерго и Минфину представить экономическое обоснование вариантов льгот для Приобского месторождения «Роснефти», введя при этом мораторий на господдержку других месторождений. Льготы для «Роснефти» были одобрены премьером Дмитрием Медведевым еще в мае, но с тех пор процесс почти не сдвинулся с места. Похожая ситуация складывалась с льготами для другого месторождения — Самотлорского, налоговый вычет для которого вопреки негативной позиции Минфина был все же введен в октябре 2017 года.

Президент РФ Владимир Путин поручил Минэнерго и Минфину до 20 июля подготовить финансово-экономическое обоснование предоставления господдержки для Приобского месторождения «Роснефти». Из документов на сайте Кремля по итогам совещания по стимулированию нефтяной отрасли 10 июля следует, что премьер Дмитрий Медведев должен ввести мораторий до конца года на выдачу льгот для всех нефтяных месторождений пока правительство не завершит инвентаризацию запасов.

Судя по всему, это касается всех месторождений, кроме «Роснефти», которая требовала предоставить масштабные льготы в виде налогового вычета из НДПИ для Приобки в течение 10 лет.

По мнению Минфина, запрашиваемая «Роснефтью» господдержка может обойтись бюджету в 0,5 трлн руб., поэтому ведомство выступало против выдачи льгот.

Но на совещании в мае под руководством Дмитрия Медведева было принципиально одобрено выделение Приобскому месторождению таких льгот. По данным “Ъ”, тогда предполагалось, что законопроект о льготах для Приобского месторождения будет принят до 1 октября, а Минэнерго должно было подготовить варианты стимулирования этого месторождения.

При этом часть Приобского месторождения разрабатывается «Газпром нефтью» и, как утверждал глава «Газпром нефти» Александр Дюков, его компания разрабатывает ту часть месторождения, где менее качественные запасы.

По словам одного из собеседников “Ъ”, Минэнерго выступает «за справедливое распределение» льгот: то есть если поддерживать часть Приобского месторождения «Роснефти», то и «Газпром нефти» тоже.

Однако поручение Дмитрия Медведева касалось только участка «Роснефти».

В конце 2017 года «Роснефть» уже успешно получила беспрецедентные льготы для другого своего крупного месторождения — Самотлорского — в виде налогового вычета из НДПИ на 35 млрд руб. в год на десять лет. Причем Минфин тоже долго и публично сопротивлялся их предоставлению, но в итоге сдался. Другие крупнейшие нефтекомпании тоже просили льгот, но безуспешно.

https://www.kommersant.ru/doc/4039699

Щоб згадати іншого користувача в коментарі, введіть знак @

Згадати можна тих, на кого Ви підписані або тих, хто брав участь у дискусії


Щоб згадати цінний папір в коментарі, введіть його тікер після знака ^

Останні коментарі у блогах

Silver Surfer

Уже 10 років наші керуючі успішно ведуть портфель трендової стратеніі SilverSurfer по російському ринку акцій.

Правила поведінки в блогах та обмеження відповідальності

Мета соціальної мережі TRADERNET - спілкування і дискусії на тему фінансових ринків і економіки в широкому її спектрі. Участь у спілкуванні може приймати будь-який бажаючий, що дотримується цих правил.

ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ TRADERNET

1. Реєстрація

1.1 Факт вашої реєстрації означає, що ви згодні дотримуватися справжні правила.

1.2 Нік (ім'я профілю) вибирається індивідуально самим користувачем, намагайтеся уникати ніків, що збігаються з вже раніше існуючими.

1.3 Аватара - це невелике зображення, показуване у ваших повідомленнях і блогах. Вибирається користувачем самостійно. Аватарку можна змінювати в залежності від бажання і настрою, але при його частій зміні є ризик «загубитися», так як співрозмовники до вашої віртуальної особи звикають.

1.4 Категорично забороняється використовувати в імені, ніку, аватарі, грубі або нецензурні вирази, вміст у будь-яких проявах розпусту, насильство, рекламний текст або політичну спрямованість.

1.5 Всі матеріали, що поміщаються на даному сайті (включаючи всі повідомлення Користувача), відображають виключно думки їх авторів, адміністрація сайту не дає жодних гарантій, виражених явно чи ті,які маються на увазі, що вони повні, корисні і правдиві. Ви можете їх використовувати тільки на свій страх і ризик. Адміністрація Сайту не несе жодної відповідальності за прямий або непрямий збиток, заподіяний Вам в результаті використання (або невикористання) цих матеріалів, упущену вигоду, втрату інформації та інше. Адміністрація даного Сайту також не несе жодної відповідальності за зміст рекламних матеріалів, розміщених на сторінках Сайту, а також матеріалів, на які можуть вказувати посилання з матеріалів, розміщених в Форумі.

2. Спілкування в блогах

2.1 Кожен користувач має право вести свій блог.

2.2 Кожен користувач має право залишати коментарі до будь-якого посту в спільноті.

2.3 Автор блогу повинен прагнути до того, щоб його запис була не тільки цікавою спільноті, але й ексклюзивний для рунета.

2.4 Використання тегів, при публікації посту, вітається. Це дозволить збільшити число ваших передплатників і читаність блогу.

3. Забороняється на ресурсі

3.1 Неприпустимо використання на ресурсі мату, грубих висловів, образ, образи національних або релігійних почуттів, реклама в будь-якому її прояві. Для з'ясування особистих стосунків існують Приватні повідомлення.

3.2 Заборонено публічно вести суперечки і сварки, а також цитувати особисту переписку з адміністрацією сайту і модераторами. Для вирішення спірних питань досить написати Приватне повідомлення модератору!

3.3 Надмірність граматичних помилок є підставою для видалення вашого посту із загальної стрічки.

3.4 Порушення правил караються БАНом на 7 днів. Наступні порушення можуть змусити адміністрацію продовжити цей термін до нескінченності.

4. Адміністрація ресурсу

4.1 Адміністрація пропонує будувати відносини між самими користувачами та користувачами і адміністрацією на дружній і поважній основі. Здорове почуття гумору вітається.

4.2 Адміністрація готова розглянути будь-які пропозиції щодо поліпшення роботи ресурсу. Свої ідеї публікуйте в загальній стрічці з тегом «Інновація».

4.3 Адміністрація сайту залишає за собою виключне право в деяких ситуаціях, діяти на благо ресурсу, не керуючись встановленими Правилами.

5. Відносини у сфері поширення інформації:

5.1 Адміністрація сайту:

5.1.1 не здійснює обов'язкову перевірку розміщених користувачами на Сайті матеріалів.

5.1.2 не несе відповідальності за зміст матеріалів, за негативні наслідки їх використання.

5.1.3 має право видаляти будь-які публікації користувачів, що не відповідають політиці Адміністрації Сайту.

5.2 Розміщуючи матеріали на даному сайті, користувач сайту:

5.2.1 підтверджує, що володіє всіма правами, необхідними для доведення матеріалів до загального відома, зобов'язується самостійно врегулювати претензії третіх осіб, що оспорюють наявність у користувача таких прав.

5.2.2 несе повну відповідальність за відповідність чинному законодавству розміщуваних матеріалів.

5.2.3 зобов'язується відшкодувати будь-який збиток, що виник у TRADERNET, внаслідок порушень Користувачем законодавства або прав третіх осіб.

5.2.4 надає Адміністрації сайту і його партнерам безкоштовне, постійне, безвідкличне, невиключне право (невиключну ліцензію) на території всіх країн світу на весь термін охорони авторського права, передбачений місцевим законодавством, щодо таких матеріалів, в тому числі використовувати ці матеріали, розміщувати їх, зберігати, відтворювати, публікувати їх, відкрито відтворювати, відображати, а також поширювати перераховані права.

5.2.5 на вимогу Адміністрації сайту зобов'язується надати копії своїх документів які посвідчують особу.