Вторник. Перед открытием.


Доброго утра, друзья!

Пролетели чуть более длинные выходные. По ощущениям, правда, как обычные. Снова в бой! Давайте вспомним быстренько, с чем уходили, а также, что пропустили, ведь отдыхали мы вчера чуть ли не единственные. 

Американский индекс за это время продолжил традиции последнего времени и рос. Снова обновил исторический максимум, добавив к нему еще около 0,6%. Пока тут нет намёков на какой бы то ни было разворот. Уверенно пробили предыдущий максимум и получили импульс. 

График 1. Изменение фьючерса на индекс Snp500 (дневной таймфрейм)


Росла и нефть. Причем в моменте довольно не плохо. И это с учетом того ,что в пятницу прибавила вообще порядка пяти процентов. Вчера добавляла 2,5%, но растеряла к закрытию их, оставив лишь процентик. Впрочем с утра снова растет. Там у нее вялотекущий канальчик. Вот от его вершины вчера и отбились чуть нише 63. Поддержечка по этом каналу переместилась ближе к 60. 

График 2. Изменение стоимости нефти марки Брент (дневной таймфрейм)


Мы завершали прошлую неделю на исторических максимумах. Индекс Мосбиржи скорректировался в четверг, попробовав преломить тенденцию. Однако в пятницу на общем позитиве и за счет рывка в рубле, а соответственно и в РТС, вернули утраченное. Тут уже четвертая неделя роста к ряду и попахивает гипер-трендом, хотя в процентах всё более-менее не так ужасно. Мчится паровозик. Намёков пока не дает также на разворот. Лучше на пути не стоять.  

График 3. Изменение индекса Мосбиржи (недельный таймфрейм) 


На максимумах, естественно, хотя и не на исторических, закрылся и индекс РТС. В пятницу вообще раллировал на 2 с лишним процента. Достиг за счет этого уровней декабря 2013-го года. А это, на минуточку, отметки еще до Крымского гэпа. То есть в старых ценах рубля вышли бы также на ист. хаи.

График 4. Изменение индекса РТС (недельный таймфрейм) 


Таким образом, на утро внешний фон продолжает благоволить вакханалии в стане быков. И снова, присоединяться на этих уровнях не охота, а шортить больно. Кто давно в лонгах - поздравляю. Кто нет - выжидаем. Зашортившим - крепитесь!

Встречаем новую ,сокращенную неделю. Всем хорошего дня!


Василий Николаевич і 6 користувачам це подобається

Щоб згадати іншого користувача в коментарі, введіть знак @

Згадати можна тих, на кого Ви підписані або тих, хто брав участь у дискусії


Щоб згадати цінний папір в коментарі, введіть його тікер після знака ^

Останні коментарі у блогах

Silver Surfer

Уже 10 років наші керуючі успішно ведуть портфель трендової стратеніі SilverSurfer по російському ринку акцій.

Правила поведінки в блогах та обмеження відповідальності

Мета соціальної мережі TRADERNET - спілкування і дискусії на тему фінансових ринків і економіки в широкому її спектрі. Участь у спілкуванні може приймати будь-який бажаючий, що дотримується цих правил.

ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ TRADERNET

1. Реєстрація

1.1 Факт вашої реєстрації означає, що ви згодні дотримуватися справжні правила.

1.2 Нік (ім'я профілю) вибирається індивідуально самим користувачем, намагайтеся уникати ніків, що збігаються з вже раніше існуючими.

1.3 Аватара - це невелике зображення, показуване у ваших повідомленнях і блогах. Вибирається користувачем самостійно. Аватарку можна змінювати в залежності від бажання і настрою, але при його частій зміні є ризик «загубитися», так як співрозмовники до вашої віртуальної особи звикають.

1.4 Категорично забороняється використовувати в імені, ніку, аватарі, грубі або нецензурні вирази, вміст у будь-яких проявах розпусту, насильство, рекламний текст або політичну спрямованість.

1.5 Всі матеріали, що поміщаються на даному сайті (включаючи всі повідомлення Користувача), відображають виключно думки їх авторів, адміністрація сайту не дає жодних гарантій, виражених явно чи ті,які маються на увазі, що вони повні, корисні і правдиві. Ви можете їх використовувати тільки на свій страх і ризик. Адміністрація Сайту не несе жодної відповідальності за прямий або непрямий збиток, заподіяний Вам в результаті використання (або невикористання) цих матеріалів, упущену вигоду, втрату інформації та інше. Адміністрація даного Сайту також не несе жодної відповідальності за зміст рекламних матеріалів, розміщених на сторінках Сайту, а також матеріалів, на які можуть вказувати посилання з матеріалів, розміщених в Форумі.

2. Спілкування в блогах

2.1 Кожен користувач має право вести свій блог.

2.2 Кожен користувач має право залишати коментарі до будь-якого посту в спільноті.

2.3 Автор блогу повинен прагнути до того, щоб його запис була не тільки цікавою спільноті, але й ексклюзивний для рунета.

2.4 Використання тегів, при публікації посту, вітається. Це дозволить збільшити число ваших передплатників і читаність блогу.

3. Забороняється на ресурсі

3.1 Неприпустимо використання на ресурсі мату, грубих висловів, образ, образи національних або релігійних почуттів, реклама в будь-якому її прояві. Для з'ясування особистих стосунків існують Приватні повідомлення.

3.2 Заборонено публічно вести суперечки і сварки, а також цитувати особисту переписку з адміністрацією сайту і модераторами. Для вирішення спірних питань досить написати Приватне повідомлення модератору!

3.3 Надмірність граматичних помилок є підставою для видалення вашого посту із загальної стрічки.

3.4 Порушення правил караються БАНом на 7 днів. Наступні порушення можуть змусити адміністрацію продовжити цей термін до нескінченності.

4. Адміністрація ресурсу

4.1 Адміністрація пропонує будувати відносини між самими користувачами та користувачами і адміністрацією на дружній і поважній основі. Здорове почуття гумору вітається.

4.2 Адміністрація готова розглянути будь-які пропозиції щодо поліпшення роботи ресурсу. Свої ідеї публікуйте в загальній стрічці з тегом «Інновація».

4.3 Адміністрація сайту залишає за собою виключне право в деяких ситуаціях, діяти на благо ресурсу, не керуючись встановленими Правилами.

5. Відносини у сфері поширення інформації:

5.1 Адміністрація сайту:

5.1.1 не здійснює обов'язкову перевірку розміщених користувачами на Сайті матеріалів.

5.1.2 не несе відповідальності за зміст матеріалів, за негативні наслідки їх використання.

5.1.3 має право видаляти будь-які публікації користувачів, що не відповідають політиці Адміністрації Сайту.

5.2 Розміщуючи матеріали на даному сайті, користувач сайту:

5.2.1 підтверджує, що володіє всіма правами, необхідними для доведення матеріалів до загального відома, зобов'язується самостійно врегулювати претензії третіх осіб, що оспорюють наявність у користувача таких прав.

5.2.2 несе повну відповідальність за відповідність чинному законодавству розміщуваних матеріалів.

5.2.3 зобов'язується відшкодувати будь-який збиток, що виник у TRADERNET, внаслідок порушень Користувачем законодавства або прав третіх осіб.

5.2.4 надає Адміністрації сайту і його партнерам безкоштовне, постійне, безвідкличне, невиключне право (невиключну ліцензію) на території всіх країн світу на весь термін охорони авторського права, передбачений місцевим законодавством, щодо таких матеріалів, в тому числі використовувати ці матеріали, розміщувати їх, зберігати, відтворювати, публікувати їх, відкрито відтворювати, відображати, а також поширювати перераховані права.

5.2.5 на вимогу Адміністрації сайту зобов'язується надати копії своїх документів які посвідчують особу.