Підписатися arrow_upward

SanSan

Глобальное потепление вызвано только положением Земли относительно Солнца


Более 60 лет Национальное управление по аэронавтике и исследованию космического пространства (NASA) знает, что изменения климата на нашей планете имеют вполне естественную природу, но предпочитает поддерживать версию, что в глобальном потеплении виновато человечество.

В частности, как пишет издание Natural News, в 1958 году NASA впервые отметило, что изменения орбиты Земли и осевого наклона планеты являются истинной причиной того, что ученые-климатологи сегодня называют глобальным потеплением.

В 2000 году NASA опубликовало информацию о Теории климата Миланковича, которая показала, что климат планеты фактически меняется из-за внешних факторов, которые абсолютно не связаны с деятельностью человека. Но и поныне эта теория не получила широкого распространения.

Сербский астрофизик Милютин Миланкович предположил, что именно колебания в воздействии солнечного света на Землю и вызывают все изменения. Ведь орбита нашей планеты вокруг Солнца имеет эксцентриситет 0,017, потому в перигелии Земля на 5 млн километров ближе к нашему светилу, чем в афелии.

Что касается осевого наклона планеты, то, в зависимости от того, какое полушарие направлено на солнце во время перигелия, это может значительно повлиять на сезонные различия между полушариями. Основываясь на этих данных, Миланкович создал всеобъемлющую математическую модель, которая позволяет вычислять температуру поверхности Земли в любой момент времени.

Когда Миланкович впервые выдвинул свою теорию, она почти полвека игнорировалась. Затем, в 1976 году, исследование, опубликованное в журнале Science, подтвердило, что теория Миланковича, на самом деле, точна и что она объясняет изменения климата на нашей планете.

В 1982 году Национальный исследовательский совет Национальной академии наук США окончательно утвердил теорию Миланковича, объявив: “Орбитальные вариации остаются наиболее тщательно изученным механизмом изменения климата в периоды длительностью в десятки тысяч лет. Они, безусловно, являются наиболее ярким примером прямого воздействия изменения инсоляции на нижние слои атмосферы Земли».

Если бы нам пришлось суммировать все это в одной простой фразе, она звучала бы так: главный фактор, влияющий на климат планеты – это солнце. В зависимости от положения Земли относительно нашего светила, изменения климата на ее поверхности могут быть достаточно резкими и заметными.

И то, что в настоящее время утверждается, будто причиной глобального потепления является деятельность человека, вызвано политическими причинами, а вовсе не научными, заключает автор статьи.

Кирилл і 3 користувачам це подобається

Щоб згадати іншого користувача в коментарі, введіть знак @

Згадати можна тих, на кого Ви підписані або тих, хто брав участь у дискусії


Щоб згадати цінний папір в коментарі, введіть його тікер після знака ^

Останні коментарі у блогах

Silver Surfer

Уже 10 років наші керуючі успішно ведуть портфель трендової стратеніі SilverSurfer по російському ринку акцій.

Правила поведінки в блогах та обмеження відповідальності

Мета соціальної мережі TRADERNET - спілкування і дискусії на тему фінансових ринків і економіки в широкому її спектрі. Участь у спілкуванні може приймати будь-який бажаючий, що дотримується цих правил.

ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ TRADERNET

1. Реєстрація

1.1 Факт вашої реєстрації означає, що ви згодні дотримуватися справжні правила.

1.2 Нік (ім'я профілю) вибирається індивідуально самим користувачем, намагайтеся уникати ніків, що збігаються з вже раніше існуючими.

1.3 Аватара - це невелике зображення, показуване у ваших повідомленнях і блогах. Вибирається користувачем самостійно. Аватарку можна змінювати в залежності від бажання і настрою, але при його частій зміні є ризик «загубитися», так як співрозмовники до вашої віртуальної особи звикають.

1.4 Категорично забороняється використовувати в імені, ніку, аватарі, грубі або нецензурні вирази, вміст у будь-яких проявах розпусту, насильство, рекламний текст або політичну спрямованість.

1.5 Всі матеріали, що поміщаються на даному сайті (включаючи всі повідомлення Користувача), відображають виключно думки їх авторів, адміністрація сайту не дає жодних гарантій, виражених явно чи ті,які маються на увазі, що вони повні, корисні і правдиві. Ви можете їх використовувати тільки на свій страх і ризик. Адміністрація Сайту не несе жодної відповідальності за прямий або непрямий збиток, заподіяний Вам в результаті використання (або невикористання) цих матеріалів, упущену вигоду, втрату інформації та інше. Адміністрація даного Сайту також не несе жодної відповідальності за зміст рекламних матеріалів, розміщених на сторінках Сайту, а також матеріалів, на які можуть вказувати посилання з матеріалів, розміщених в Форумі.

2. Спілкування в блогах

2.1 Кожен користувач має право вести свій блог.

2.2 Кожен користувач має право залишати коментарі до будь-якого посту в спільноті.

2.3 Автор блогу повинен прагнути до того, щоб його запис була не тільки цікавою спільноті, але й ексклюзивний для рунета.

2.4 Використання тегів, при публікації посту, вітається. Це дозволить збільшити число ваших передплатників і читаність блогу.

3. Забороняється на ресурсі

3.1 Неприпустимо використання на ресурсі мату, грубих висловів, образ, образи національних або релігійних почуттів, реклама в будь-якому її прояві. Для з'ясування особистих стосунків існують Приватні повідомлення.

3.2 Заборонено публічно вести суперечки і сварки, а також цитувати особисту переписку з адміністрацією сайту і модераторами. Для вирішення спірних питань досить написати Приватне повідомлення модератору!

3.3 Надмірність граматичних помилок є підставою для видалення вашого посту із загальної стрічки.

3.4 Порушення правил караються БАНом на 7 днів. Наступні порушення можуть змусити адміністрацію продовжити цей термін до нескінченності.

4. Адміністрація ресурсу

4.1 Адміністрація пропонує будувати відносини між самими користувачами та користувачами і адміністрацією на дружній і поважній основі. Здорове почуття гумору вітається.

4.2 Адміністрація готова розглянути будь-які пропозиції щодо поліпшення роботи ресурсу. Свої ідеї публікуйте в загальній стрічці з тегом «Інновація».

4.3 Адміністрація сайту залишає за собою виключне право в деяких ситуаціях, діяти на благо ресурсу, не керуючись встановленими Правилами.

5. Відносини у сфері поширення інформації:

5.1 Адміністрація сайту:

5.1.1 не здійснює обов'язкову перевірку розміщених користувачами на Сайті матеріалів.

5.1.2 не несе відповідальності за зміст матеріалів, за негативні наслідки їх використання.

5.1.3 має право видаляти будь-які публікації користувачів, що не відповідають політиці Адміністрації Сайту.

5.2 Розміщуючи матеріали на даному сайті, користувач сайту:

5.2.1 підтверджує, що володіє всіма правами, необхідними для доведення матеріалів до загального відома, зобов'язується самостійно врегулювати претензії третіх осіб, що оспорюють наявність у користувача таких прав.

5.2.2 несе повну відповідальність за відповідність чинному законодавству розміщуваних матеріалів.

5.2.3 зобов'язується відшкодувати будь-який збиток, що виник у TRADERNET, внаслідок порушень Користувачем законодавства або прав третіх осіб.

5.2.4 надає Адміністрації сайту і його партнерам безкоштовне, постійне, безвідкличне, невиключне право (невиключну ліцензію) на території всіх країн світу на весь термін охорони авторського права, передбачений місцевим законодавством, щодо таких матеріалів, в тому числі використовувати ці матеріали, розміщувати їх, зберігати, відтворювати, публікувати їх, відкрито відтворювати, відображати, а також поширювати перераховані права.

5.2.5 на вимогу Адміністрації сайту зобов'язується надати копії своїх документів які посвідчують особу.